• Hop til indhold
  • Gå til bund
Efterårsudsalg: Få 25 % medlemsrabat på næsten hele sortimentet SE MERE
Gratis levering på alle ordrer over 400 kr.
Søgevindue
Clarins
Hamburger-menu
  • Efterårsudsalg
  • Nyheder
  • Hudpleje
  • Kropspleje
  • Makeup
  • Gaver
  • Særlige Tilbud
  • Sidste chance
  • Clarins indefra
  • Services
  1. Hjem
  2. Eksfoliering og masker

Eksfoliering og masker

(4)

Find din perfekte maske på under 15 sekunder.

Tag quizzen
PURE-RESET targeted blemish lotion 13 ml Tidligere pris DKK 150,00 Nuværende pris DKK 132,00 Bedømmelse: 4.4211 stjerner ud af 5
PURE-RESET targeted blemish lotion PURE-RESET targeted blemish lotion
PURE-RESET targeted blemish lotion
13 ml

Tidligere pris DKK 150,00

DKK 150,00

Nuværende pris DKK 132,00

DKK 132,00
(DKK 1.015,38/100ml)

Medlemspris DKK 112,20

DKK 112,20
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 863,08/100ml)

Lotionen udtørrer knopper på bare en nat, så huden virker klarere, når du vågner.

Hydra-Essentiel [HA²] Cream-Mask 75 ml Tidligere pris DKK 315,00 Nuværende pris DKK 277,20 Bedømmelse: 4.4167 stjerner ud af 5
Hydra-Essentiel [HA²] Cream-Mask Hydra-Essentiel [HA²] Cream-Mask
Hydra-Essentiel [HA²] Cream-Mask
75 ml

Tidligere pris DKK 315,00

DKK 315,00

Nuværende pris DKK 277,20

DKK 277,20
(DKK 369,60/100ml)

Medlemspris DKK 235,62

DKK 235,62
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 314,16/100ml)

Masken er beriget med hyaluronsyrer og ceramider for intens fugtmætning og en styrket hudbarriere.

Beauty Flash Balm 50 ml Tidligere pris DKK 340,00 Nuværende pris DKK 299,20 Bedømmelse: 4.1094 stjerner ud af 5

Best seller

Beauty Flash Balm
Beauty Flash Balm
50 ml

Tidligere pris DKK 340,00

DKK 340,00

Nuværende pris DKK 299,20

DKK 299,20
(DKK 598,40/100ml)

Medlemspris DKK 254,32

DKK 254,32
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 508,64/100ml)

Et skønhedsprodukt, der øjeblikkeligt fjerner træthedstegn og genopretter teintens glans.

RE-CHARGE Hydra-Plumping Night Mask - Youthful Skin - Quenching 50 ml Tidligere pris DKK 225,00 Nuværende pris DKK 198,00 Bedømmelse: 4.6923 stjerner ud af 5
RE-CHARGE Hydra-Plumping Night Mask - Youthful Skin - Quenching RE-CHARGE Hydra-Plumping Night Mask - Youthful Skin - Quenching
RE-CHARGE Hydra-Plumping Night Mask - Youthful Skin - Quenching
50 ml

Tidligere pris DKK 225,00

DKK 225,00

Nuværende pris DKK 198,00

DKK 198,00
(DKK 396,00/100ml)

Medlemspris DKK 168,30

DKK 168,30
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 336,60/100ml)

Den friske natmaske til ungdommelig hud absorberes let, tilfører huden fugt og giver den ny energi samt fylde som efter en god nats søvn. Genopfriskende effekt.

Du har set 4 af 4 produkter

Filtre

Sorter efter

Du kan ikke tilføje dette produkt til din kurv.