• Hop til indhold
  • Gå til bund
Efterårsudsalg: Få 25 % medlemsrabat på næsten hele sortimentet SE MERE
Gratis levering på alle ordrer over 400 kr.
Søgevindue
Clarins
Hamburger-menu
  • Efterårsudsalg
  • Nyheder
  • Hudpleje
  • Kropspleje
  • Makeup
  • Gaver
  • Særlige Tilbud
  • Sidste chance
  • Clarins indefra
  • Services
  1. Hjem
  2. Nyheder
  3. Best Sellers

Best Sellers

(61)
24-dages adventskalender – Hudpleje og makeup unit Nuværende pris DKK 1.390,00 Bedømmelse: 5 stjerner ud af 5

Nyhed

Eksklusivt på clarins.dk
24-dages adventskalender – Hudpleje og makeup 24-dages adventskalender – Hudpleje og makeup
24-dages adventskalender – Hudpleje og makeup
unit

Nuværende pris DKK 1.390,00

DKK 1.390,00
1 vare

Medlemspris DKK 1.181,50

DKK 1.181,50
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
1 vare

Forkæl dig selv med 24 ikoniske Clarins favoritter inden for hudpleje, kropspleje og makeup – skabt til at gøre julen endnu mere strålende.

DOUBLE SERUM 3 Størrelser Nuværende pris DKK 715,00 Bedømmelse: 4.7584 stjerner ud af 5

Best seller

DOUBLE SERUM
DOUBLE SERUM
3 Størrelser

Fra

Nuværende pris DKK 715,00

DKK 715,00
(DKK 2.383,33/100ml)

Fra

Medlemspris DKK 607,75

DKK 607,75
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 2.025,83/100ml)

Double Serum er rettet mod aldringstegn, som skyldes naturlig aldring eller livsstil og miljø

DOUBLE SERUM EYE - Intensiv aldersbekæmpende øjenbehandling 20 ml Nuværende pris DKK 595,00 Bedømmelse: 4.7143 stjerner ud af 5
DOUBLE SERUM EYE - Intensiv aldersbekæmpende øjenbehandling DOUBLE SERUM EYE - Intensiv aldersbekæmpende øjenbehandling
DOUBLE SERUM EYE - Intensiv aldersbekæmpende øjenbehandling
20 ml

Nuværende pris DKK 595,00

DKK 595,00
(DKK 2.975,00/100ml)

Medlemspris DKK 505,75

DKK 505,75
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 2.528,75/100ml)

Et omfattende anti-age øjenkoncentrat mod rynker, mørke rande og hævelse.

Total Eye Lift 2 Størrelser Tidligere pris DKK 500,00 Nuværende pris DKK 440,00 Bedømmelse: 4.6256 stjerner ud af 5

Best seller

Genopfyldelige
Total Eye Lift
Total Eye Lift
2 Størrelser

Fra

Tidligere pris DKK 500,00

DKK 500,00

Nuværende pris DKK 440,00

DKK 440,00
(DKK 2.933,33/100ml)

Fra

Medlemspris DKK 374,00

DKK 374,00
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 2.493,33/100ml)

Ekspertudviklet øjenpleje med Clarins "LIFT" effekt. Specielt udviklet til at forbedre øjenkonturen. Genopfyldelig.

Extra-Firming dagcreme SPF15 - løft & glathed 50 ml Tidligere pris DKK 730,00 Nuværende pris DKK 642,40 Bedømmelse: 4.5714 stjerner ud af 5

Nyhed

Genopfyldelige
Extra-Firming dagcreme SPF15 - løft & glathed Extra-Firming dagcreme SPF15 - løft & glathed
Extra-Firming dagcreme SPF15 - løft & glathed
50 ml

Tidligere pris DKK 730,00

DKK 730,00

Nuværende pris DKK 642,40

DKK 642,40
(DKK 1.284,80/100ml)

Medlemspris DKK 546,04

DKK 546,04
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 1.092,08/100ml)

INNOVATION* [COLLAGEN]³ TEKNOLOGI. Dagcreme, der løfter, udglatter rynker og gør huden fastere - SPF15. *Hos Clarins.

Extra-Firming Energy 2 Størrelser Tidligere pris DKK 590,00 Nuværende pris DKK 519,20 Bedømmelse: 4.6912 stjerner ud af 5
Extra-Firming Energy
Extra-Firming Energy
2 Størrelser

Fra

Tidligere pris DKK 590,00

DKK 590,00

Nuværende pris DKK 519,20

DKK 519,20
(DKK 1.038,40/100ml)

Fra

Medlemspris DKK 441,32

DKK 441,32
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 882,64/100ml)

Den 2-i-1 opstrammende og glødgivende hudpleje, der fremhæver dit ansigts fulde potentiale for en hud, der føles fastere, glattere, mere strålende og fyldt med ny energi.

sales

EKSKLUSIVT TILBUD

Fejr Smilets Dag med en gave, du vil elske.

Kun den 2. oktober, modtag et skønhedskit efter eget valg ved køb over 800 kr.

SHOP NU
Extra-Firming alle hudtyper - løftende & udglattende dagcreme 50 ml Tidligere pris DKK 730,00 Nuværende pris DKK 642,40 Bedømmelse: 4.7276 stjerner ud af 5

Nyhed

Extra-Firming alle hudtyper - løftende & udglattende dagcreme Extra-Firming alle hudtyper - løftende & udglattende dagcreme
Extra-Firming alle hudtyper - løftende & udglattende dagcreme
50 ml

Tidligere pris DKK 730,00

DKK 730,00

Nuværende pris DKK 642,40

DKK 642,40
(DKK 1.284,80/100ml)

Medlemspris DKK 546,04

DKK 546,04
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 1.092,08/100ml)

INNOVATION* [COLLAGEN]³ TEKNOLOGI. Creme, der løfter, udglatter rynker og gør huden fastere. *Hos Clarins.

Extra-Firming alle hudtyper - løftende & udglattende natcreme 50 ml Tidligere pris DKK 765,00 Nuværende pris DKK 673,20 Bedømmelse: 4.7189 stjerner ud af 5

Nyhed

Genopfyldelige
Extra-Firming alle hudtyper - løftende & udglattende natcreme Extra-Firming alle hudtyper - løftende & udglattende natcreme
Extra-Firming alle hudtyper - løftende & udglattende natcreme
50 ml

Tidligere pris DKK 765,00

DKK 765,00

Nuværende pris DKK 673,20

DKK 673,20
(DKK 1.346,40/100ml)

Medlemspris DKK 572,22

DKK 572,22
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 1.144,44/100ml)

INNOVATION* [COLLAGEN]³ TEKNOLOGI. Creme, der revitaliserer, udglatter rynker og gør huden fastere. *Hos Clarins.

Extra-Firming tør hud - løftende & udglattende dagcreme 50 ml Tidligere pris DKK 730,00 Nuværende pris DKK 642,40 Bedømmelse: 4.8108 stjerner ud af 5

Nyhed

Genopfyldelige
Extra-Firming tør hud - løftende & udglattende dagcreme Extra-Firming tør hud - løftende & udglattende dagcreme
Extra-Firming tør hud - løftende & udglattende dagcreme
50 ml

Tidligere pris DKK 730,00

DKK 730,00

Nuværende pris DKK 642,40

DKK 642,40
(DKK 1.284,80/100ml)

Medlemspris DKK 546,04

DKK 546,04
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 1.092,08/100ml)

INNOVATION* [COLLAGEN]³ TEKNOLOGICreme, der løfter, udglatter rynker og gør huden fastere. Nærer og lindrer tør hud.*Hos Clarins.

Extra-Firming tør hud - løftende & udglattende natcreme 50 ml Tidligere pris DKK 765,00 Nuværende pris DKK 673,20 Bedømmelse: 4.75 stjerner ud af 5

Nyhed

Genopfyldelige
Extra-Firming tør hud - løftende & udglattende natcreme Extra-Firming tør hud - løftende & udglattende natcreme
Extra-Firming tør hud - løftende & udglattende natcreme
50 ml

Tidligere pris DKK 765,00

DKK 765,00

Nuværende pris DKK 673,20

DKK 673,20
(DKK 1.346,40/100ml)

Medlemspris DKK 572,22

DKK 572,22
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 1.144,44/100ml)

INNOVATION* [COLLAGEN]³ TEKNOLOGICreme, der revitaliserer, udglatter rynker og gør huden fastere. Nærer og lindrer tør hud.*Hos Clarins.

DOUBLE SERUM Light Texture 3 Størrelser Nuværende pris DKK 715,00 Bedømmelse: 4.7119 stjerner ud af 5
DOUBLE SERUM Light Texture
DOUBLE SERUM Light Texture
3 Størrelser

Fra

Nuværende pris DKK 715,00

DKK 715,00
(DKK 2.383,33/100ml)

Fra

Medlemspris DKK 607,75

DKK 607,75
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 2.025,83/100ml)

Double Serum Light Texture bekæmper aldringstegn og giver en følelse af bar hud. Den er tilpasset alle hudtyper, selv den mest sarte, og særligt blandet og fedtet hud.

Lip Comfort Oil 9 Nuancer Tidligere pris DKK 225,00 Nuværende pris DKK 198,00 Bedømmelse: 4.5741 stjerner ud af 5

Best seller

Prøv det
Lip Comfort Oil
Lip Comfort Oil

Tidligere pris DKK 225,00

DKK 225,00

Nuværende pris DKK 198,00

DKK 198,00

Medlemspris DKK 168,30

DKK 168,30
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk

Nærende olie for glansfulde, styrkede læber.

Lip Oil Balm 6 Nuancer Tidligere pris DKK 225,00 Nuværende pris DKK 198,00 Bedømmelse: 4.6757 stjerner ud af 5

Best seller

Prøv det
Lip Oil Balm
Lip Oil Balm

Tidligere pris DKK 225,00

DKK 225,00

Nuværende pris DKK 198,00

DKK 198,00

Medlemspris DKK 168,30

DKK 168,30
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk

Den ikoniske Lip Comfort Oil er nytænkt til en læbepomade for at opnå en Baby Lips*-effekt. 99% hudplejeformel.*Baby lip effekt

Body-Smoothing Moisture Milk 400 ml Nuværende pris DKK 155,00 Bedømmelse: 4.7634 stjerner ud af 5

Fast lav pris

Body-Smoothing Moisture Milk Body-Smoothing Moisture Milk
Body-Smoothing Moisture Milk
400 ml

Nuværende pris DKK 155,00

DKK 155,00
(DKK 387,50/1000ml)

Daglig fugttilførsel, der varer i op til 48 timer.

Body Fit Active 2 Størrelser Tidligere pris DKK 450,00 Nuværende pris DKK 396,00 Bedømmelse: 4.6132 stjerner ud af 5

Best seller

Body Fit Active Body Fit Active
Body Fit Active
2 Størrelser

Fra

Tidligere pris DKK 450,00

DKK 450,00

Nuværende pris DKK 396,00

DKK 396,00
(DKK 198,00/100ml)

Fra

Medlemspris DKK 336,60

DKK 336,60
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 168,30/100ml)

Clarins’ første opstrammende behandling med kryo-aktiv tekstur. Udglatter, løfter og toner.

Super Restorative Night Cream All Skin Types 50 ml Tidligere pris DKK 955,00 Nuværende pris DKK 840,40 Bedømmelse: 4.7495 stjerner ud af 5

Best seller

Super Restorative Night Cream All Skin Types Super Restorative Night Cream All Skin Types
Super Restorative Night Cream All Skin Types
50 ml

Tidligere pris DKK 955,00

DKK 955,00

Nuværende pris DKK 840,40

DKK 840,40
(DKK 1.680,80/100ml)

Medlemspris DKK 714,34

DKK 714,34
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 1.428,68/100ml)

Natcreme, der modvirker slap hud og linjer, til alderen 50+.

Super Restorative Day Cream All Skin Types 50 ml Tidligere pris DKK 900,00 Nuværende pris DKK 792,00 Bedømmelse: 4.7184 stjerner ud af 5

Best seller

Super Restorative Day Cream All Skin Types Super Restorative Day Cream All Skin Types
Super Restorative Day Cream All Skin Types
50 ml

Tidligere pris DKK 900,00

DKK 900,00

Nuværende pris DKK 792,00

DKK 792,00
(DKK 1.584,00/100ml)

Medlemspris DKK 673,20

DKK 673,20
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 1.346,40/100ml)

Dagcreme, der modvirker slap hud og rynker, til alderen 50+.

Hydra-Essentiel [HA²] Silky Cream SPF 15 50 ml Tidligere pris DKK 400,00 Nuværende pris DKK 352,00 Bedømmelse: 4.74 stjerner ud af 5

Best seller

Hydra-Essentiel [HA²] Silky Cream SPF 15 Hydra-Essentiel [HA²] Silky Cream SPF 15
Hydra-Essentiel [HA²] Silky Cream SPF 15
50 ml

Tidligere pris DKK 400,00

DKK 400,00

Nuværende pris DKK 352,00

DKK 352,00
(DKK 704,00/100ml)

Medlemspris DKK 299,20

DKK 299,20
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 598,40/100ml)

Den anti-UV, antioxiderende dagfugtighedscreme.

Hydra-Essentiel [HA²] Night Cream 50 ml Tidligere pris DKK 430,00 Nuværende pris DKK 378,40 Bedømmelse: 4.7444 stjerner ud af 5

Best seller

Hydra-Essentiel [HA²] Night Cream Hydra-Essentiel [HA²] Night Cream
Hydra-Essentiel [HA²] Night Cream
50 ml

Tidligere pris DKK 430,00

DKK 430,00

Nuværende pris DKK 378,40

DKK 378,40
(DKK 756,80/100ml)

Medlemspris DKK 321,64

DKK 321,64
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 643,28/100ml)

Ansigtsnatcremen, som tilfører fugt og giver fylde.

Multi-Active Smoothing Night Cream - All Skin Types 50 ml Tidligere pris DKK 565,00 Nuværende pris DKK 497,20 Bedømmelse: 4.7041 stjerner ud af 5
Multi-Active Smoothing Night Cream - All Skin Types Multi-Active Smoothing Night Cream - All Skin Types
Multi-Active Smoothing Night Cream - All Skin Types
50 ml

Tidligere pris DKK 565,00

DKK 565,00

Nuværende pris DKK 497,20

DKK 497,20
(DKK 994,40/100ml)

Medlemspris DKK 422,62

DKK 422,62
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 845,24/100ml)

Udglattende og fornyende natcreme beriget med [NIACINAMIDE + SEA HOLLY EXTRACT]. Lindrende tekstur.

Tonic Treatment Oil - Firming/Toning 100 ml Tidligere pris DKK 430,00 Nuværende pris DKK 378,40 Bedømmelse: 4.7885 stjerner ud af 5

Best seller

Tonic Treatment Oil - Firming/Toning Tonic Treatment Oil - Firming/Toning
Tonic Treatment Oil - Firming/Toning
100 ml

Tidligere pris DKK 430,00

DKK 430,00

Nuværende pris DKK 378,40

DKK 378,40
(DKK 378,40/100ml)

Medlemspris DKK 321,64

DKK 321,64
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 321,64/100ml)

En opstrammende kropsolie, der toner og forbedrer elasticiteten – ideel til at fjerne strækmærker. 100 % rene planteekstrakter

Du har set 21 af 61 produkter

Indlæs mere

Filtre

Sorter efter

Du kan ikke tilføje dette produkt til din kurv.