• Hop til indhold
  • Gå til bund
Efterårsudsalg: Få 25 % medlemsrabat på næsten hele sortimentet SE MERE
Gratis levering på alle ordrer over 400 kr.
Søgevindue
Clarins
Hamburger-menu
  • Efterårsudsalg
  • Nyheder
  • Hudpleje
  • Kropspleje
  • Makeup
  • Gaver
  • Særlige Tilbud
  • Sidste chance
  • Clarins indefra
  • Services
  1. Hjem
  2. Efterårsudsalg

Efterårsudsalg

(199)
Indlæs forrige
Sun Body Cream SPF30 150 ml Tidligere pris DKK 275,00 Nuværende pris DKK 242,00 Bedømmelse: 4.3415 stjerner ud af 5

Nyhed

Sun Body Cream SPF30
Sun Body Cream SPF30
150 ml

Tidligere pris DKK 275,00

DKK 275,00

Nuværende pris DKK 242,00

DKK 242,00
(DKK 161,33/100ml)

Medlemspris DKK 205,70

DKK 205,70
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 137,13/100ml)

Med sin smeltende tekstur giver dette kropsplejeprodukt høj beskyttelse til alle hudtyper og beskytter synligt mod for tidlig aldring.

Joli Rouge Velvet Refill 16 Nuancer Tidligere pris DKK 185,00 Nuværende pris DKK 162,80 Bedømmelse: 4.7143 stjerner ud af 5

Online eksklusiv nuance

Prøv det
Joli Rouge Velvet Refill
Joli Rouge Velvet Refill

Tidligere pris DKK 185,00

DKK 185,00

Nuværende pris DKK 162,80

DKK 162,80

Medlemspris DKK 138,38

DKK 138,38
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk

Uendeligt genopfyldelig: Vælg din læbestiftrefill, etui eller begge dele i tre forskellige finishes for et unikt look.

Joli Rouge hylster 3 Nuancer Tidligere pris DKK 100,00 Nuværende pris DKK 88,00 Bedømmelse: 4.6505 stjerner ud af 5

Online eksklusiv nuance

Eksklusivt på clarins.dk
Joli Rouge hylster
Joli Rouge hylster

Tidligere pris DKK 100,00

DKK 100,00

Nuværende pris DKK 88,00

DKK 88,00
1 vare

Medlemspris DKK 74,80

DKK 74,80
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
1 vare

Uendeligt genopfyldelig: Vælg din læbestiftrefill, etui eller begge dele i tre forskellige finishes for et unikt look.

Skin Illusion Velvet 3 Nuancer Tidligere pris DKK 415,00 Nuværende pris DKK 365,20 Bedømmelse: 5 stjerner ud af 5

Online eksklusiv nuance

Prøv det
Skin Illusion Velvet
Skin Illusion Velvet

Tidligere pris DKK 415,00

DKK 415,00

Nuværende pris DKK 365,20

DKK 365,20
(DKK 1.217,33/100ml)

Medlemspris DKK 310,42

DKK 310,42
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 1.034,73/100ml)

Naturlig mat teint og fugtning

Body Partner 175 ml Tidligere pris DKK 440,00 Nuværende pris DKK 387,20 Bedømmelse: 4.4167 stjerner ud af 5
Body Partner Body Partner
Body Partner
175 ml

Tidligere pris DKK 440,00

DKK 440,00

Nuværende pris DKK 387,20

DKK 387,20
(DKK 221,26/100ml)

Medlemspris DKK 329,12

DKK 329,12
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 188,07/100ml)

Den højeste ekspertise inden for strækmærker

RE-BOOST Hydra-Energising Cream - Youthful Skin - Hydration and Radiance 50 ml Tidligere pris DKK 200,00 Nuværende pris DKK 176,00 Bedømmelse: 4.8696 stjerner ud af 5
RE-BOOST Hydra-Energising Cream - Youthful Skin - Hydration and Radiance RE-BOOST Hydra-Energising Cream - Youthful Skin - Hydration and Radiance
RE-BOOST Hydra-Energising Cream - Youthful Skin - Hydration and Radiance
50 ml

Tidligere pris DKK 200,00

DKK 200,00

Nuværende pris DKK 176,00

DKK 176,00
(DKK 352,00/100ml)

Medlemspris DKK 149,60

DKK 149,60
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 299,20/100ml)

Cremen til ungdommelig hud er med til at vække huden og booste fugtmætning og skær.

SOS Primer Pick and Love glans Tidligere pris DKK 110,00 Nuværende pris DKK 96,80 Bedømmelse: 3.8333 stjerner ud af 5

Travel size

SOS Primer Pick and Love
SOS Primer Pick and Love
glans

Tidligere pris DKK 110,00

DKK 110,00

Nuværende pris DKK 96,80

DKK 96,80
(DKK 968,00/100ml)

Medlemspris DKK 82,28

DKK 82,28
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 822,80/100ml)

Extra-Firming Body Gel til udsatte områder 150 ml Tidligere pris DKK 415,00 Nuværende pris DKK 365,20 Bedømmelse: 3.85 stjerner ud af 5
Extra-Firming Body Gel til udsatte områder Extra-Firming Body Gel til udsatte områder
Extra-Firming Body Gel til udsatte områder
150 ml

Tidligere pris DKK 415,00

DKK 415,00

Nuværende pris DKK 365,20

DKK 365,20
(DKK 243,47/100ml)

Medlemspris DKK 310,42

DKK 310,42
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 206,95/100ml)

Den opstrammende bodygel beskytter øjeblikkeligt de steder på kroppen, der er særlig tilbøjelige til at blive slappe.

Du har set 199 af 199 produkter

Hvad finder jeg i Clarins' salg?

I Clarins' salg finder du et bredt udvalg af ægte Clarins-produkter til nedsatte priser, lige fra hudpleje og kropspleje til make-up. Sortimentet varierer, men inkluderer ofte populære favoritter og bestsellere. Udforsk hudpleje på tilbud, kropspleje på tilbud og make-up på tilbud for at finde præcis det, du leder efter.

Hvornår har Clarins salg?

Clarins afholder salgskampagner fire gange om året: vinter, forår, sommer og efterår. Under hver kampagne tilbydes et udvalg af produkter til nedsatte priser inden for hudpleje, kropspleje og make-up.

Er produkterne i Clarins' salg ægte og af samme kvalitet som fuldpris?

Absolut. Alle produkter i Clarins' salg er 100 % ægte Clarins-produkter med nøjagtig samme formel og kvalitet som fuldprisvarianten. Du kan handle trygt, uanset prisniveau.

Hvorfor skal jeg handle Clarins direkte i salget frem for hos en forhandler?

Clarins' officielle salg garanterer ægthed, adgang til kundeservice samt gældende garanti- og returvilkår. Du handler direkte fra mærket og får sikkerhed for produkternes oprindelse samt adgang til gældende returvilkår.

Hvilke produktkategorier finder jeg i Clarins' salg?

Clarins' salg dækker tre hovedkategorier: hudpleje med serummer, cremer og masker; kropspleje med olier, lotioner og behandlinger; samt make-up med læbe-, foundation- og øjenprodukter. Sortimentet opdateres løbende.

Filtre

Sorter efter

Du kan ikke tilføje dette produkt til din kurv.