• Hop til indhold
  • Gå til bund
Efterårsudsalg: Få 25 % medlemsrabat på næsten hele sortimentet SE MERE
Gratis levering på alle ordrer over 400 kr.
Søgevindue
Clarins
Hamburger-menu
  • Efterårsudsalg
  • Nyheder
  • Hudpleje
  • Kropspleje
  • Makeup
  • Gaver
  • Særlige Tilbud
  • Sidste chance
  • Clarins indefra
  • Services
  1. Hjem
  2. Nyheder
  3. Nyheder

Nyheder

(8)
24-dages adventskalender – Hudpleje og makeup unit Nuværende pris DKK 1.390,00 Bedømmelse: 5 stjerner ud af 5
Nyhed
Eksklusivt på clarins.dk
24-dages adventskalender – Hudpleje og makeup 24-dages adventskalender – Hudpleje og makeup
24-dages adventskalender – Hudpleje og makeup
unit
Nuværende pris DKK 1.390,00
DKK 1.390,00
1 vare
Medlemspris DKK 1.181,50
DKK 1.181,50
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
1 vare

Forkæl dig selv med 24 ikoniske Clarins favoritter inden for hudpleje, kropspleje og makeup – skabt til at gøre julen endnu mere strålende.

12-dages adventskalender - hudpleje og makeup unit Nuværende pris DKK 745,00
Online eksklusiv
12-dages adventskalender - hudpleje og makeup 12-dages adventskalender - hudpleje og makeup
12-dages adventskalender - hudpleje og makeup
unit
Nuværende pris DKK 745,00
DKK 745,00
1 vare
Medlemspris DKK 633,25
DKK 633,25
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
1 vare

Forkæl dig selv med 12 ikoniske Clarins favoritter inden for hudpleje, kropspleje og makeup – skabt til at gøre julen endnu mere strålende.

Renew-Plus Body Serum 200 ml Tidligere pris DKK 500,00 Nuværende pris DKK 440,00 Bedømmelse: 4.7241 stjerner ud af 5
Renew-Plus Body Serum Renew-Plus Body Serum
Renew-Plus Body Serum
200 ml
Tidligere pris DKK 500,00
DKK 500,00
Nuværende pris DKK 440,00
DKK 440,00
(DKK 220,00/100ml)
Medlemspris DKK 374,00
DKK 374,00
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 187,00/100ml)

Hudpleje, der fornyer huden på din krop for en øjeblikkelig "ny hud"-effekt.

Fugtgivende og eksfolierende kropsplejesæt unit Nuværende pris DKK 310,00
Fugtgivende og eksfolierende kropsplejesæt Fugtgivende og eksfolierende kropsplejesæt
Fugtgivende og eksfolierende kropsplejesæt
unit
Nuværende pris DKK 310,00
DKK 310,00
1 vare
Medlemspris DKK 263,50
DKK 263,50
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
1 vare

Dine essentielle kropsplejeprodukter til hud med fornyet udstråling – fra eksfoliering til fugt.

Opkvikkende kropsplejesæt med æteriske olier unit Nuværende pris DKK 580,00
Opkvikkende kropsplejesæt med æteriske olier Opkvikkende kropsplejesæt med æteriske olier
Opkvikkende kropsplejesæt med æteriske olier
unit
Nuværende pris DKK 580,00
DKK 580,00
1 vare
Medlemspris DKK 493,00
DKK 493,00
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
1 vare

Dine opkvikkende og revitaliserende hudplejeessentials.

Self Tanning Instant Gel 125 ml Tidligere pris DKK 270,00 Nuværende pris DKK 237,60 Bedømmelse: 2.1364 stjerner ud af 5
Ny formel
Self Tanning Instant Gel Self Tanning Instant Gel
Self Tanning Instant Gel
125 ml
Tidligere pris DKK 270,00
DKK 270,00
Nuværende pris DKK 237,60
DKK 237,60
(DKK 190,08/100ml)
Medlemspris DKK 201,96
DKK 201,96
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 161,57/100ml)

En forfriskende selvbruner-gel til ansigt og krop, der giver huden en gylden glød på blot få timer og tilfører intens fugt.

sales

EKSKLUSIVT TILBUD

Få 4 eksklusive gaver og en makeuptaske.

Den 30. september får du 4 eksklusive produkter og en makeuptaske, når du køber for mindst 800 kr.

SHOP NU
Self Tanning Milky Lotion 125 ml Tidligere pris DKK 270,00 Nuværende pris DKK 237,60 Bedømmelse: 4.8182 stjerner ud af 5
Ny formel
Self Tanning Milky Lotion Self Tanning Milky Lotion
Self Tanning Milky Lotion
125 ml
Tidligere pris DKK 270,00
DKK 270,00
Nuværende pris DKK 237,60
DKK 237,60
(DKK 190,08/100ml)
Medlemspris DKK 201,96
DKK 201,96
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 161,57/100ml)

En selvbruner til ansigt og krop med en mælket tekstur, der gradvist giver en gylden glød og tilfører huden intens fugt.

Bust Beauty Firm-Lift Gel 50 ml Tidligere pris DKK 500,00 Nuværende pris DKK 440,00 Bedømmelse: 4.5116 stjerner ud af 5
Nyhed
Bust Beauty Firm-Lift Gel Bust Beauty Firm-Lift Gel
Bust Beauty Firm-Lift Gel
50 ml
Tidligere pris DKK 500,00
DKK 500,00
Nuværende pris DKK 440,00
DKK 440,00
(DKK 880,00/100ml)
Medlemspris DKK 374,00
DKK 374,00
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 748,00/100ml)

Den komplette ekspertbehandling, der løfter, styrker og giver barmen et fyldigere udseende.

Du har set 8 af 8 produkter

Filtre

Sorter efter

Du kan ikke tilføje dette produkt til din kurv.