• Hop til indhold
  • Gå til bund
Efterårsudsalg: Få 25 % medlemsrabat på næsten hele sortimentet SE MERE
Gratis levering på alle ordrer over 400 kr.
Søgevindue
Clarins
Hamburger-menu
  • Efterårsudsalg
  • Nyheder
  • Hudpleje
  • Kropspleje
  • Makeup
  • Gaver
  • Særlige Tilbud
  • Sidste chance
  • Clarins indefra
  • Services
  1. Hjem
  2. Hudpleje
  3. Solprodukter
  4. Selvbruner
  5. Selvbruner krop

Selvbruner krop

(3)
Self Tanning Milky Lotion 125 ml Tidligere pris DKK 270,00 Nuværende pris DKK 237,60 Bedømmelse: 4.8182 stjerner ud af 5

Ny formel

Self Tanning Milky Lotion Self Tanning Milky Lotion
Self Tanning Milky Lotion
125 ml

Tidligere pris DKK 270,00

DKK 270,00

Nuværende pris DKK 237,60

DKK 237,60
(DKK 190,08/100ml)

Medlemspris DKK 201,96

DKK 201,96
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 161,57/100ml)

En selvbruner til ansigt og krop med en mælket tekstur, der gradvist giver en gylden glød og tilfører huden intens fugt.

Radiance-Plus Golden Glow Booster for Body 30 ml Tidligere pris DKK 340,00 Nuværende pris DKK 299,20 Bedømmelse: 4.7778 stjerner ud af 5
Radiance-Plus Golden Glow Booster for Body Radiance-Plus Golden Glow Booster for Body
Radiance-Plus Golden Glow Booster for Body
30 ml

Tidligere pris DKK 340,00

DKK 340,00

Nuværende pris DKK 299,20

DKK 299,20
(DKK 997,33/100ml)

Medlemspris DKK 254,32

DKK 254,32
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 847,73/100ml)

Selvbruneren til kroppen giver en sund glød året rundt!

Self Tanning Instant Gel 125 ml Tidligere pris DKK 270,00 Nuværende pris DKK 237,60 Bedømmelse: 2.087 stjerner ud af 5

Ny formel

Self Tanning Instant Gel Self Tanning Instant Gel
Self Tanning Instant Gel
125 ml

Tidligere pris DKK 270,00

DKK 270,00

Nuværende pris DKK 237,60

DKK 237,60
(DKK 190,08/100ml)

Medlemspris DKK 201,96

DKK 201,96
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 161,57/100ml)

En forfriskende selvbruner-gel til ansigt og krop, der giver huden en gylden glød på blot få timer og tilfører intens fugt.

Du har set 3 af 3 produkter

Filtre

Sorter efter

Du kan ikke tilføje dette produkt til din kurv.