• Hop til indhold
  • Gå til bund
Efterårsudsalg: Få 25 % medlemsrabat på næsten hele sortimentet SE MERE
Gratis levering på alle ordrer over 400 kr.
Søgevindue
Clarins
Hamburger-menu
  • Efterårsudsalg
  • Nyheder
  • Hudpleje
  • Kropspleje
  • Makeup
  • Gaver
  • Særlige Tilbud
  • Sidste chance
  • Clarins indefra
  • Services
  1. Hjem
  2. Hudpleje
  3. Hudpleje mænd
  4. Ansigtscreme mænd

Ansigtscreme mænd

(2)
ClarinsMen Super Moisture Balm 50 ml Tidligere pris DKK 375,00 Nuværende pris DKK 330,00 Bedømmelse: 4.7529 stjerner ud af 5

Best seller

ClarinsMen Super Moisture Balm ClarinsMen Super Moisture Balm
ClarinsMen Super Moisture Balm
50 ml

Tidligere pris DKK 375,00

DKK 375,00

Nuværende pris DKK 330,00

DKK 330,00
(DKK 660,00/100ml)

Medlemspris DKK 280,50

DKK 280,50
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 561,00/100ml)

Intenst fugtgivende, selv under ekstreme forhold.

ClarinsMen Super Moisture Gel 50 ml Tidligere pris DKK 375,00 Nuværende pris DKK 330,00 Bedømmelse: 4.7143 stjerner ud af 5
ClarinsMen Super Moisture Gel ClarinsMen Super Moisture Gel
ClarinsMen Super Moisture Gel
50 ml

Tidligere pris DKK 375,00

DKK 375,00

Nuværende pris DKK 330,00

DKK 330,00
(DKK 660,00/100ml)

Medlemspris DKK 280,50

DKK 280,50
Medlemspris
Opret en konto, og få 15% rabat på alle produkter, hver gang du bestiller på Clarins.dk
(DKK 561,00/100ml)

Intenst fugtgivende, selv under ekstreme forhold.

Du har set 2 af 2 produkter

Har du spørgsmål?

Vores eksperter har svarene

Hvad er den bedste ansigtscreme til mænd?

Mænds hud kræver produkter tilpasset deres unikke behov. Clarins Men Super Moisture Balm er en ansigtscreme formuleret til at bekæmpe træthed og effektivt fugte mænds hud.

Filtre

Sorter efter

Du kan ikke tilføje dette produkt til din kurv.